İş Bankası'ndaki Chp işgaline dur de!

İş Bankası’ndaki Chp işgaline dur de! Türkiye Adalet Platformu ve FİTEM Türkiye tarihinin en büyük yolsuzluk ve gasp dosyası'nı yayınladı.

İş Bankası'ndaki Chp işgaline dur de!
25 Ağustos 2021 - 18:32
İş Bankası’ndaki Chp işgaline dur de!

Türkiye Adalet Platformu ve FİTEM Türkiye tarihinin en büyük yolsuzluk ve gasp dosyası'nı yayınladı.


İş Bankası’ndaki chp işgaline dur de!  
Adaleti Savunanlar Platformu Hilâfetin Osmanlıya geçişinin 504. iş bankasının kuruluşunun 98. Yıldönümünde Hilafetin kurtarılması için gönderilen paralarla İş Bankası'nın kurulduğunu söyledi.

Hilâfet kaldırılmadı mana ve mefhum olarak Meclis te mundemictir uhdesinde denildiği için TBMM bu hukuksuzluğa dur! demeli hilafet fonundan gelen paralarla kurulan İş Bankası'nın faizcilik libor tefecilik yapması tüm müslümanlara hakarettir bu hukuksuzluğu çözmelidir.

Adalet Platformu Türkiye tarihinin en büyük gasp dosyasını yayınladı. Uluslararası Adalet Platformu, Hilafetin kurtarılması için gönderilen paralarla İş Bankası'nın kurulduğunu söyledi.

 Adalet Platformu Başkanı Gazeteci Yazar Adem Çevik konuyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Bir çok yer Hilafet merkezi kurtulsun diye yardımlar toplandı. Bunlar da Osmanlı'ya gönderiliyor. Hİndistan'da da bir fon oluşturuluyor. Hatta Bülent Arınç Hindistan'a gittiğinde Hilafet merkezinin yetkililerinin torunlarıyla görüşme yaptığını bizzat kendinden dinledim. Mustafa Kemal'de Hilafet Fonu yetkililerine bir teşekkür mektubu gönderiyor. Bu mektup bir çok dile çevrilmiş.

Ulaştığımız belgelere göre bu paranın büyük bir kısmıyla İş Bankası kuruluyoır. Türkiye'nin kuruluşunda bulunan devlet adamları ve askeri şahsiyetlerde bunun şahidi.
Bu haber 281 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum